Projekt

Mieszkania Strzelecka, zlokalizowane w Rybniku przy ul. Strzeleckiej, to nowoczesny i komfortowy kompleks 6 mieszkań zaprojektowanych z wysoką dbałością o detale. Do wykończenia budynków użyte zostały naturalne materiały takie jak; granit i drewno szlachetne. Dzięki temu Rybnik zyskuje kolejny, elegancki kompleks mieszkaniowy.

Inwestycja obejmuje budynek, w którym zaprojektowano 6 mieszkań. Powierzchnia lokali w nieruchomości wynosi od 57 do 59m2. Mieszkania są 3 pokojowe, każde posiada duży pokój dzienny (tzw. Salon) przylegający do kuchni, którą można zaaranżować jako "otwartą" przestrzeń na pokój dzienny bądź jako osobne pomieszczenie z niezależnym wejściem. Wszystkie pokoje są doskonale doświetlone poprzez południowo – zachodnie usytuowanie oraz duże wnęki okienne. Każde mieszkanie wyposażono w balkon o powierzchni od 7,81 - 9,35m2. Kupujący nieruchomość mogą poczuć się dzięki temu znacznie swobodniej.

Standard wykończenia mieszkania w momencie oddania do użytkowania – stan developerski.

Wokół budynku będzie został zaprojektowany teren zielony, wraz z miejscem zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań ma dostęp do tzw. pomieszczenia gospodarczego oraz garaży (garaże nie są w cenie mieszkania!!!). Cechą wyróżniającą naszą inwestycję jest ciekawa bryła architektoniczna budynku.

Generalnym wykonawcą budynku jest firma F.U.P.H. "KLEJNOT" od 22 lat dzialająca na rynku i wykonująca kompleksowe usługi budowlane